Menu
Your Cart
Ücretsiz Kargo

Sri Yantra Kolye

Sri Yantra Kolye
Sri Yantra Kolye
Sri Yantra Kolye
Sri Yantra Kolye
Sri Yantra Kolye
Yeni -47 %
Sri Yantra Kolye
Sri Yantra Kolye
Sri Yantra Kolye
Sri Yantra Kolye
Sri Yantra Kolye
Sri Yantra Kolye
175,00₺
329,00₺
Vergiler Hariç: 148,31₺
  • Stok: Stokda
  • Ürün kodu: y4572

Mevcut Seçenekler:

Shri Yantra , Sri Yantra veya Shri Çakra mistik diyagram merkezi bir noktayı çevreleyen dokuz iç içe geçmiş üçgenden oluşur . Bu üçgenler, evreni ve insan vücudunu temsil eder. Dokuz üçgeni nedeniyle Shri Yantra, Navayoni Çakra olarak da bilinir,diğer tüm yantralar Shri Yantra'dan türemiştir.

Sri Yantra'nın 9 kurucu üçgeni boyut ve şekil bakımından farklılık gösterir ve 5 eş merkezli seviyede organize edilmiş 43 küçük üçgen oluşturmak için kesişir. Birlikte, kozmosun bütünlüğünü temsil ederler ve Advaita'yı veya dualitesizliği ifade ederler . Ortadaki güç noktası kozmik merkezi temsil eder.( saf bilinci ve varlığın orijinal halini temsil eder).Üçgenler, yaradılışın nilüferini ve yaşamsal gücünü(dünü bugünü ve yarını temsil eder) temsil eden 8 ve 16 yapraktan oluşan iki eş merkezli daire ile çevrelenmiştir . Tüm konfigürasyon, evrenin bölgelerine açılan dört kapısı ana kapıyı temsil eder.

Hassas bir manyetik güce sahip bu sembol, problemlerinizi çözmenize ve yaşamınızdaki tüm olumsuzlukları gidermenize yardımcı olabilir. Sri Yantra'yı kullanan kişi daha yüksek bir bilinç düzeyi elde edebilir ve bu sayede kendini huzurunu bulabilir. Sri Yantra’nın gezegenlerin ve evrensel faktörlerin yaydığı belirli kozmik dalgaları toplayan bir enerji deposu olduğu söylenir. Bu dalgaları pozitif olarak dönüştürür ve yaşamınıza ve etrafınıza olumlu etkileri olduğu bilinmektedir.

Özel olarak hazırlanan bu kolyeler çelikten üretilmiştir, sarı renktir. Üzerine yapılan çizimler çıkmaz ve bozulmazdır, ömür boyu kullanmaya veya saklamaya uygundur. Uzun çelik zinciri ile gönderim yapılmaktadır.

Yantranın size özel hazırlanabilmesi için lütfen bize ad-doğum tarihi-doğum saati-doğum yeri bilgilerinizi iletiniz, doğum haritanız çıkartılıp Yantranız hazırlanacaktır. (Doğum haritanızın çıkarılmasını istemiyorsanız, kişiselleştirme alanına istemiyorum yazmanız yeterlidir.)